Boże Narodzenie – pomysły na prezenty dla bliskich

Boże Narodzenie jest najważniejszym świętem w roku dla chrześcijan. Upamiętnia ono narodziny Jezusa Chrystusa, którego chrześcijanie uważają za Syna Bożego i zbawiciela ludzkości. Dzień Bożego Narodzenia przypada 25 grudnia, czyli dziewięć miesięcy po Wielkanocy, która upamiętnia zmartwychwstanie Jezusa.

Boże Narodzenie jest obchodzone przez ponad 2 miliardy ludzi na całym świecie. W 2017 roku oszacowano, że w samej Ameryce na świąteczne prezenty i dekoracje zostanie wydany 1 bilion dolarów.

Co kupić najbliższym pod choinkę? Garść pomysłów na prezenty

Boże Narodzenie to czas w roku, kiedy wszyscy zbierają się razem i świętują. Rodzina się zjeżdża, przyjaciele się spotykają, a ludzie wymieniają się prezentami. Ale co zrobić, jeśli nie wiesz, co kupić? Co jeśli utknąłeś na pomysłach na świąteczne prezenty? Nie martw się. Oto kilka świetnych pomysłów na prezenty dla każdej osoby na Twojej liście:

  • Dla miłośnika muzyki – płyty winylowe przeżywają swój powrót dzięki odrodzeniu się odtwarzaczy płyt winylowych. Są one również świetne dla DJ-ów, którzy chcą puszczać swoje ulubione kawałki na imprezach. Jeśli chcesz podarować komuś odtwarzacz płyt winylowych w te święta, możesz zdecydować się na zakup gramofonu. Taki sprzęt jest łatwy w użyciu, brzmi świetnie i wygląda cool!
  • Dla geeka – jeśli znasz kogoś, kto kocha technologię, dlaczego nie podarować mu smartwatcha lub fitness trackera? Te urządzenia są świetne do śledzenia kroków, tętna i innych danych zdrowotnych, a jednocześnie pozwalają otrzymywać powiadomienia ze smartfona bez konieczności patrzenia na niego przez cały dzień.
  • Dla modnisia – jeśli znasz kogoś, kto uwielbia dobrze wyglądać, dlaczego nie kupić mu pary okularów przeciwsłonecznych w stylu retro? Są one świetne do ochrony oczu przed promieniowaniem UV i zmniejszają odblaski. Są one w różnych stylach i kolorach, więc każdy znajdzie coś dla siebie.
  • Dla miłośnika kawy – jeśli znasz kogoś, kto kocha kawę, dlaczego nie podarować mu ekspresu do kawy? To świetny sposób, żeby codziennie cieszyć się samodzielnie przyrządzoną aromatyczną kawą. Do wyboru jest ekspres ciśnieniowy, przelewowy lub taki na kapsułki. Innym pomysłem jest zakup kawiarki lub spieniacza do mleka, jeśli kawosz lubi raczyć się delikatnymi, mlecznymi napojami kofeinowymi.
  • Dla sportowca – jeśli chcesz podarować coś osobie, która uprawia kocha sport, możesz zdecydować się na zakup np. hantli, piłki do koszykówki lub zestawy do squasha (wszystko zależy od tego, jaki sport lubi uprawiać obdarowywany).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.